RSS
Новости
18 июня 2021, 16:40
«Укргідроенерго» разом з підрядниками провело ремонт гідроагрегату №3 Дністровської ГАЕС
ПрАТ «Укргідроенерго» разом з ТОВ «Вишгород СГЕМ» з 26 травня по 15 червня провело ремонт гідроагрегату №3 Дністровської ГАЕС, з 15 червня агрегат був введений в промислову експлуатацію.

Про це 17 червня повідомив прес-центр компанії.

«Зокрема виконано демонтажі, огляди, ревізії та усунення дефектів і, відповідно, монтаж та налагоджування обладнання і систем. Крім того, було проведено дефектоскопію проточної частини водоводів, спіральної камери, відсмоктуючої труби, лікування бетонної поверхні проточної частини, перевірку щільності прилягання до бетону закладних частин, очистку й герметизацію проточної частини», - розповідає про хід ремонту головний інженер Дністровської ГАЕС Анатолій Жук.

За результатами проведеного планового поточного ремонту, що здійснюється раз на рік, зауважень стосовно обладнання та гідротехнічних споруд не виявлено. Тож, після завершення пуско-налагоджувальних робіт із заповненням відомостей основних параметрів технічного стану, гідроагрегат № 3 було введено в експлуатацію.

Раніше ElektroVesti писали, що "Укргідроенерго" залучить 211 млн доларів США для реалізації інвестиційного проекту підвищення стійкості енергосистеми.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: expro.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!