RSS
Новости
18 июня 2021, 19:25
Вітряні турбіни розташовані за пагорбами виробляють на 24% більше електроенергії – дослідження
Вітряні турбіни розташовані за пагорбами виробляють на 24% більше електроенергії, ніж встановлені на відкритому просторі.

Про йдеться у статті опублікованій у науковому журналі "Відновлювана енергія" доктором Лю і доктором Річардом Стівенсоном з кафедри фізики рідин факультету науки і техніки Університету Твенте під назвою "Вплив атмосферної стабільності на продуктивність вітрової турбіни, розташованої за тривимірним пагорбом". 

Щоб вивчити вплив складної місцевості на вироблення енергії вітряними турбінами, доктор Лю з факультету науки і техніки провів моделювання на основі 90-метрової турбіни з 63-метровими лопатями. На малюнку вітряна турбіна розташована у 756 метрах за пагорбом висотою 90 метрів. Збільшення виробництва є результатом двох ефектів.

"Швидкість вітру безпосередньо за пагорбом повільніше, що створює область низького тиску, - пояснює доктор Річард Стівенс. - Ця область низького тиску всмоктує повітря зверху, де вітер набагато сильніше, ніж близько до землі: це означає, що вітрова турбіна не повинна бути вищою, щоб дістатися до сильних вітрів на великих висотах».

"Крім того, вітер над пагорбом дме в іншому напрямку, ніж вітер поблизу землі, - зауважує Стівенс. - Це призводить до того, що повітря, яке повільно рухається, відхиляється від вітряної турбіни, залишаючи турбіну позаду пагорба, щоб отримати вигоду від сильної течії".

Ці комбіновані ефекти призводять до того, що вітрова турбіна виробляє на 24% більше енергії, ніж в тих же умовах без пагорба.

Раніше повідомлялося, що у Британії будуть використовувати лопаті вітряних турбін для армування бетону тунелів високошвидкісних ж / д

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ecotown.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!