RSS
Новости
25 июня 2021, 10:50
«Укренерго» планує у липні презентувати механізм вирішення боргів на балансуючому ринку
НЕК «Укренерго» планує у липні 2021р представити механізм вирішення боргів на балансуючому ринку електроенергії. Про це 24 червня повідомив голова правління компанії Володимир Кудрицький.

«Я думаю, що протягом липня ми обов’язково покажемо, яким чином борги на балансуючому ринку будуть врегульовані», - сказав він.

Кудрицький додав, що держава має знайти фінансовий ресурс для погашення боргів державних та комунальних підприємств, які боргують кошти за надані послуги з балансування.

Керівник «Укренерго» додав, що також компанія планує зі свого боку погасити борги перед постачальниками послуг з балансування.

«Нашою ціллю є виплата значної суми коштів генеруючим компаніям на балансуючому ринку вже до початку осінньо-зимового періоду, тобто до жовтня місяця 2021р, щоб ці компанії змогли акумулювати фінансовий ресурс та акумулювати свої блоки до ОЗП і закупити необхідну кількість палива», - сказав він.

Станом на 11 червня борг «Укренерго» перед учасниками балансуючого ринку станом становив 13,055 млрд грн, в свою чергу, сторони відповідальні за баланс боргують системному оператору 8,451 млрд грн.

Згідно інформації адміністратора розрахунків, борг «Укренерго» перед сторонами відповідальними за баланс становить 5,871 млрд грн, а перед постачальниками послуг з балансування – 7,184 млрд грн (сумарно – 13,055 млрд грн).

Нагадаємо, керівник проекту «Електроенергія» компанії «Йе Енергія» Василь Гончарук розповів, що через два роки з моменту запуску нової моделі енергоринку він далекий від таких цінностей, як рівні умови для всіх учасників, здорова конкуренція і відсутність преференцій та обмежень, вільне ціноутворення.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: expro.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое