RSS
Новости
25 июня 2021, 11:22
Спортивні електромобілі Porsche комплектуватимуть тяговими батареями Varta
Німецька компанія Varta AG, що випускає елементи живлення різного призначення, в тому числі й тягові акумулятори для електромобілів, стане постачальником Porsche AG.

Батареями серії V4Drive комплектуватимуть спортивні електромобілі марки.

Також Varta поставлятиме свій акумулятор Volkswagen AG. 

Вдатися до пошуків європейських виробників акумуляторних блоків місцеві автомобільні компанії підштовхнуло бажання знизити залежність від азіатських постачальників. Напередодні в Porsche оголосили про створення спільного підприємства з виробництва високопродуктивних кремнієвих батарей з німецьким стартапом Customcells. Частка німецької марки у СП Cellforce Group GmbH складе 80%, а інвестиції – «двозначну суму у мільйонах євро».

Виробничі потужності СП досягнуть 100 кіловат-годин, що дозволить виробляти батареї приблизно для 1000 автомобілів на рік. Як заявив у квітні цього року генеральний директор Porsche Олівер Блум, щоб прискорити перехід на електромобілі, компанія відкриє в Тюбінгені (Німеччина) завод з виробництва акумуляторних елементів. Саме в цьому місті знаходиться Customcells.

Раніше ЕлектроВісті писали, що лімітовані та гоночні автомобілі Porsche отримають акумуляторні блоки нового покоління. Компанія планує перевести всі свої електричні моделі на батареї з кремнієвим анодом.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: autogeek.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое