RSS
Новости
25 июня, 17:43
«Донбасенерго» планує реконструювати енергоблок №7 Слов’янської ТЕС
ПАТ «Донбасенерго» планує провести реконструкцію енергоблоку №7 Слов’янської теплової електростанції для використання газового вугілля українського видобутку.

Відповідне повідомлення про планову діяльність від 24 червня опубліковане в Реєстрі з оцінки впливу на довкілля.

«Передбачається реконструкція енергоблоку ст. №7 СО ПАТ «Донбасенерго» «Слов’янська ТЕС» для використання вугілля газових марок вітчизняного видобутку, що здійснюється у зв’язку з дефіцитом енергетичного вугілля марок «А» та «АШ», - йдеться в повідомленні про планову діяльність.

Як зазначають в «Донбасенерго», реконструкцією передбачається адаптація існуючого обладнання під генерацію з вугілля газової групи з реалізацією технічних рішень для переведення котлоагрегату енергоблоку № 7 ТЕС на спалювання вугілля газової групи, забезпечення безпеки та безаварійного пилоприготування і транспортування пилу до пальників котлоагрегатів.

«Донбасенерго» планує реконструювати паливний склад для розміщення 259,2 тис тонн вугілля. Також, передбачена реконструкція системи паливоподачі, ЦПЗ та системи транспортування вугільного пилу до витратних бункерів котла ТПП-200-1, витратних бункерів пилу котла ТПП-200-1.

Зокрема, як технічну альтернативу для роботи енергоблоку №7 Слов’янської ТЕС в компанії вказали використання імпортованого вугілля марки А.

Раніше ElektroVesti писали, що 68 енергоблоків ТЕС працюють понад встановлений термін.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: expro.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!