RSS
Новости
2 июля, 20:32
Чотири країни Європи зобов’язалися відмовитися від вугілля до 2030 року
Іспанія, Хорватія, Північна Македонія та Албанія обіцяють поступово відмовитися від виробництва електроенергії з вугілля до 2030 року.

Країни приєдналися до міжнародної кампанії "Енергопостачання колишнього вугільного Альянсу" (PPCA).

Ініціатива PPCA також включає польську енергетичну компанію ZE PAK та польський регіон Східна Велькопольська, а також підприємства та фінансові установи.

У 2020 році на частку вугілля припадало 5% встановленої потужності Іспанії - 6 ГВт. У січні 2021 року Endesa закрила свою вугільну електростанцію потужністю 1,4 ГВт у Понте в Галісії. Іспанська влада санкціонувала у серпні 2020 року закриття трьох вугільних електростанцій загальною потужністю 1205 МВт, а саме електростанції Lada-4 потужністю 348 МВт компанії Iberdrola в Астурії, електростанції Мейрама компанії Naturgy потужністю 557 МВт в Ла-Коруньє і електростанції Новий міст потужністю 300 МВт компанії Віего у Кордові.

У Хорватії, яка увійшла до ЄС, працює вугільна електростанція Пломін-1, яка забезпечує близько 13% потреб країни в електроенергії.

У Північній Македонії вугільна теплоелектростанція «Бітола», розташована на околиці села Новаці, поставляє сьогодні близько 4,34 млн МВт/год – практично 70% від усієї споживаної електроенергії.

Раніше повідомлялося, що Канада не схвалить нові проекти з видобутку енергетичного вугілля або плани щодо розширення існуючих шахт через потенційну шкоду навколишньому середовищу 

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ecotown.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!