RSS
Новости
9 июля 2021, 10:18
Індонезія інвестує 12 мільярдів доларів у "чисті" потужності
Індонезія планує інвестувати 12 мільярдів доларів у встановлення 10 ГВт "чистих" потужностей до 2026 року.

Проект реалізує індонезійська державна нафтогазова компанія PT Pertamina.

Зокрема, планується за чотири роки встановити 3 ГВт станцій на відновлюваних джерелах енергії, таких як геотермальна енергія, 1 ГВт підприємств з виробництва "блакитного" та "зеленого" водню та 6 ГВт газових електростанцій.

Pertamina планує розвивати геотермальні потужності потужністю 1,1 ГВт, а решта 1,9 ГВт складатимуться з сонячних та вітроелектростанцій, а також інших відновлюваних джерел енергії.

PT Pertamina вже розробляє кілька газових енергетичних проектів, у тому числі парогазову електростанцію Jawa-1 потужністю 1,8 ГВт в Індонезії (завершено на 97%) та 1,2 ГВт проектів IPP(independent power producer) у Бангладеш; решта 3 ГВт будуть отримані від внутрішніх і зарубіжних газових енергетичних проектів.

У 2020 році на частку газу припадало 28% встановленої потужності Індонезії(19,5 ГВт), а на відновлювані джерела енергії - 11% (7,8 ГВт). На частку газу припадає 28% встановленої потужності Індонезії з 19,5 ГВт, а на відновлювані джерела енергії - 11% з 7,8 ГВт. Країна прагне збільшити частку відновлюваних джерел енергії у своєму проекті Національного плану розвитку електроенергетики на 2021-2030 роки принаймні до 48% або майже 20 ГВт, у порівнянні з цільовим показником у 30%, встановленим у плані на 2019-2028 роки. Національний план електропостачання (RUPTL) - це 10-річний програмний документ, розроблений владою для державної енергетичної компанії PT Perusahaan Listrik Negara (PLN).

Раніше повідомлялося, що Індонезія може ввести податок на викиди вуглецю для скорочення викидів парникових газів.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ecotown.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое