RSS
Тренды
9 июля 2021, 10:50
Японія планує збільшити потужності сонячної енергетики до 108 ГВт до 2030 року
Японське міністерство навколишнього середовища та торгівлі планує збільшити потужності сонячної енергетики в країні до 108 ГВт до 2030 року.

Примітно, що колишній цільовий показник - 64 ГВт до 2030 р - вже перевершений. Так, на десять років раніше терміну.

Японія буде прагнути досягти поставленої мети, встановивши сонячні панелі на 50% будівель центрального уряду і муніципалітетів, що дозволить додати 6 ГВт потужності, а також на корпоративних будівлях і на автостоянках, що дасть ще 10 ГВт. Крім того планується розмістити 4 ГВт сонячних установок на державних землях і в спеціальних зонах в 1000 японських міст.

Уряд Японії планує розширити доступність землі для сонячних установок, інвестуючи при цьому в технології, які дозволять забезпечити поєднання сонячної генерації з сільським господарством.

Раніше токійська консалтингова компанія RTS Corp підрахувала, що встановлена ​​потужність фотоелектричних сонячних електростанцій Японії до 2030 року може досягти 153 ГВт.

Розвиток ВДЕ, зокрема сонячної енергетики необхідний Японії для досягнення своєї мети нульового балансу викидів до 2050 року. Водночас очевидно, що густонаселена країна зі складним рельєфом місцевості стикається з певними просторовими обмеженнями в справі розширення фотоелектричної генерації.

Сьогодні на основі вугілля та газу в Японії виробляється понад 60% електроенергії, на основі сонця 7-8%.

Раніше повідомлялося, що Juwi Shizen Energy, спільне підприємство, створене у 2013 році німецьким розробником проектів Juwi і японським розробником вітряних і сонячних електростанцій Shizen Energy, будує сонячну електростанцію потужністю 100 мегават в Фукусімі для Canadian Solar Group.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: renen.ru
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое