RSS
Новости
9 июля 2021, 12:26
На "Центренерго" зупинено 20 з 23 блоків ТЕС, - "Укренерго"
20 з 23 енергоблоків ТЕС держкомпанії "Центренерго" відключені від енергосистеми та не виробляють електроенергію, станом на ранок 9 липня.

Про це свідчать дані національної компанії "Укренерго".

До мережі підключені тільки 3 блоки - по одному на кожній з ТЕС: Трипільській, Вуглегірській та Зміївській. Два блоки на Трипільській ТЕС (Київська область) не працюють через відсутність палива. Ще 12 енергоблоків "Центренерго" знаходяться в резерві.

Також за даними НЕК "Укренерго", повністю відключена від енергосистеми Слов'янська ТЕС "Донбасенерго", яка 6 липня отримала статус "дефолтний" через нездатність оплатити послуги системного оператора передачі. Також не працюють Харківська ТЕЦ-5 і Київська ТЕЦ-6 в основному через відсутність палива.

Всього станом на ранок п'ятниці, в роботі було задіяно тільки дві третини блоків ТЕС - 26 з 78. Основною причиною зупинки енергоблоків експерти називають обвал цін нижче собівартості.

Раніше повідомлялося, що НКРЕКП продовжила до 11 липня включно дію мінімального цінового обмеження на ринку "на добу вперед" в 734,85 грн / МВт*год (без ПДВ).

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: censor.net.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое