RSS
Новости
16 июля 2021, 11:22
Домашні накопичувачі енергії Sonnen працюють після 28000 циклів зарядки
У світі до сих пір опубліковано мало довгострокових емпіричних даних про термін служби акумуляторів в системах зберігання електроенергії.

Німецький виробник домашніх накопичувачів Sonnen, що належить нафтогазовому концерну Shell, давно заснував власну лабораторію акумуляторів у своїй штаб-квартирі в Вільдпольдсрід в Баварії. У ній тестуються акумулятори різних виробників і вимірюється їх термін служби.

Днями Sonnen опублікував результати випробувань, які свідчать про довговічність його продукції (повідомлення IWR).

У проведених лабораторних випробуваннях літій-залізо-фосфатні (LFP) акумуляторні елементи, які використовуються в його накопичувачах, що випускаються під маркою Sonnenbatterie, витримали 28000 циклів зарядки.

Більш того, після 28 тисяч циклів залізо-фосфатні акумуляторні елементи все ще мали 65% своєї початкової ємності. Тобто батареї не досягли кінця свого терміну служби, оскільки не було зафіксовано «раптового» падіння ємності, пояснив виробник.

Sonnen повідомляє, що він заряджав і розряджав акумуляторні елементи зі швидкістю (C-Rate), що дорівнює одиниці, і 100% глибиною розряду протягом восьми років. Це означає, що повна зарядка або розрядка проводилася протягом години. Таке випробування є більш серйозним навантаженням для батареї в порівнянні зі стандартним використанням в домашній системі накопичення енергії (СНЕ). У повсякденному житті потрібно менше однієї повної зарядки і розрядки в день - в Німеччині домашні накопичувачі виконують в середньому близько 250 циклів зарядки в рік. Іншими словами, 28 тисяч циклів - це 112 років роботи СНЕ в домашніх умовах.

«Досягнуті результати випробувань набагато перевищують очікуваний термін служби використовуваної нами акумуляторної технології», - повідомив керуючий директор Sonnen Олівер Кох. «Це важливий фактор якості для наших клієнтів. Ті, у кого є батарея з тривалим терміном служби, отримує економічну вигоду протягом більш тривалого періоду часу ».

Компанія також протестувала свої модулі, що складаються з 200 акумуляторних осередків. Модулі зберегли 83% своєї ємності після 10 тис. циклів. Це перевершує гарантійні умови. Sonnen гарантує, що модулі збережуть 80% своєї початкової ємності після 10 тис. циклів.

Нагадаємо, що берлінський інститут техніки та економіки (HTW-Berlin) протестував 20 домашніх систем накопичення енергії від 15 виробників по ряду параметрів, розрахував Індекс продуктивності систем (SPI) і представив результати в звіті «Інспекція накопичувачів електроенергії 2021».

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: renen.ru
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!