RSS
Новости
16 июля 2021, 16:40
«ДЕ Трейдинг» просить суд скасувати статуси «Переддефолтний» та «Дефолтний» на ринку електроенергії
ТОВ «ДЕ Трейдинг» подало до Окружного адміністративного суду Києва позов проти НКРЕКП з проханням визнати протиправною і скасувати частину Правил ринку, яка передбачає застосування статусу «Переддефолтний» та «Дефолтний» до компаній, які заборгували кошти НЕК «Укренерго».

Про це йдеться в ухвалі Окружного адмінсуду Києва від 12 липня 2021р, яка опублікована в Єдиному державному судовому реєстрі.

Компанія-позивач зазначила, що НКРЕКП наділила НЕК «Укренерго» правом «застосовувати санкції у вигляді зупинення та обмеження діяльності учасників ринку електричної енергії». Також «ДЕ Трейдинг» вважає, якщо компанія не буде оплачувати рахунки від «Укренерго», які вважаються спірними, то вона набуде статусу «Переддефолтний», а в подальшому – «Дефолтний».

«Товариство набуде статусу «Преддефолтний», а в подальшому «Дефолтний», що зумовить припинення можливості провадити господарську діяльність на ринку електричної енергії вцілому для позивача. Товариство, в свою чергу, буде вимушене звертатися з вимогами до НКРЕКП про відшкодування збитків, спричинених нормативно-правовим актом, прийнятим всупереч положенням законодавства України. Такі збитки стягуватимуться за рахунок коштів з Державного бюджету України», - зазначається в ухвалі суду.

Суд прийняв ухвалу, якою був розпочатий розгляд справи за позовом «ДЕ Трейдинг» та на час розгляду була призупинена дія Правил ринку (в частині застосування «Переддефолтного» та «Дефолтного» статусів) по відношенню до компанії «ДЕ Трейдинг».

Раніше ElektroVesti писали, що «Д. Трейдинг» просить «Енергоатом» призупинити продаж електроенергії за ДД за фіксованою ціною.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: expro.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое