RSS
Новости
16 июля, 21:35
Електрифікують кожну модель: в Peugeot розсекретили плани до 2025 року
Peugeot збирається електрифікувати весь свій модельний ряд в Європі. Зробити це компанія планує протягом найближчих чотирьох років. Очікується, що рівень електрифікації зросте до 70% цього року, до 85% до 2023 року, а потім досягне 100% до 2025 року.

Однак такі плани не означають, що французи взагалі перестануть пропонувати покупцям бензинові та дизельні силові агрегати. В рамках стратегії “Сила вибору”  компанія створить гібридні або електричні аналоги кожної своєї моделі.

Генеральний директор Peugeot Лінда Джексон заявила, що результати продажів електрифікованих моделей в Європі “відмінні”.

Наразі компанія пропонує гібридні версії позашляховика 3008, седана 508 та SW 508. Що стосується повністю електричних моделей, то це e-208 supermini, позашляховик e-2008 на платформі eCMP, комерцій автомобілі e-Partner, e-Expert, їх пасажирські версії e-Rifter та e-Traveler MPV, а також мікроавтобус e-Boxer.

Раніше повідомлялося, що Peugeot представила повністю електричну версію мінівена Rifter в 5-місцевому і 7-місцевому кузові

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: autogeek.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!