RSS
Новости
23 июля, 10:50
«Енергоатом» збільшив у І півріччі 2021р виробництво електроенергії на 7% - до 42,1 млрд кВт*год
Державна компанія «НАЕК «Енергоатом» збільшила виробництво електричної енергії в першому півріччі 2021р на 6,8%, у порівнянні з аналогічним періодом 2020р, - до 42,1 млрд кВт*год.

Про це 22 липня повідомив прес-центр «Енергоатому».

«За результатами першого півріччя поточного року ДП «НАЕК «Енергоатом» збільшив обсяги виробництва електроенергії на 6,8% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Було вироблено 42,1 млрд кВт*год, що становить 54,2% загального обсягу виробленої електроенергії в Україні. У 2020 р. частка електроенергії, що була вироблена Енергоатомом, складала 51,4%», - йдеться в повідомленні держпідприємства.

Як зазначили в «Енергоатомі», план генерації електроенергії перевиконано на 106,6%.

Також, компанії вдалося скоротити термін виконання планово-попереджувальних ремонтів у І півріччі 2021р до 14,8 діб. За аналогічний період минулого року цей показник становив 75 діб. Як вказують в атомній генеруючій компанії, це дозволило додатково виробити 1,6 млрд кВт*год електроенергії.

В «Енергоатомі» додали, що за цей період було збільшено обсяг капітальних вкладень на 40,2% - до 5,1 млрд грн.

Нагадаємо, що з метою оптимального входження в осінньо-зимовий період, коли потреби в електроенергії збільшуються, НАЕК «Енергоатом» оптимізувала власну ремонтну програму.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: expro.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!