RSS
Новости
23 июля 2021, 11:22
"ГарПок" на аукціоні 26 липня запропонує договори з динамічними обсягами купівлі-продажу "зеленої" електроенергії
ДП "Гарантований покупець" на аукціоні з продажу "зеленої" електроенергії за двосторонніми договорами на Українській енергетичній біржі 26 липня запропонує в якості нового інструменту договір з динамічними обсягами купівлі-продажу "зеленої" електроенергії.

"Відповідні умови договору передбачають можливість "Гарантованого покупця" коригувати обсяги продажів в окремі години до 40% в сторону зменшення", - повідомляється на сайті ДП.

Як пояснили в підприємстві, метою введення нового для українського ринку електроенергії продукту є максимізація обсягів реалізації чистої електроенергії за двосторонніми договорами.

"Разом з тим такий підхід враховує ризики та особливості виробництва електричної енергії з відновлюваних джерел, що характеризується високою мінливістю і складністю прогнозування на довгостроковий період", - підкреслили в держпідприємстві.

ДП "Гарантований покупець" на аукціоні 26 липня планує продати "зелену" електроенергію з постачанням в серпні 2021 року. На продаж виставляється кілька продуктів у вигляді блочних заявок для денних годин доби (11: 00-15: 00, 01: 00-07: 00, 16: 00-24: 00 та 12: 00-14: 00 години).

В ході торгів пакети лотів різних розмірів будуть формуватися послідовно - від 10 до 40 МВт*год - для задоволення попиту учасників аукціону. По кожному з пакетів лотів торги будуть починатися зі стартової ціни.

Нагадаємо, що «Гарантований покупець» виконав авансовий платіж за електроенергію, яку виробники з відновлювальних джерел (ВДЕ) виробили протягом перших 10 днів поточного місяця.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: reform.energy
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое