RSS
Новости
23 июля 2021, 22:46
Toyota заборонила покупцям Land Cruiser 300 перепродувати свої автомобілі, — ЗМІ
Позашляховик Toyota Land Cruiser 300 став однією з головних автомобільних премʼєр 2021 року, який тепло зустріли на ринках, де вже почалися продажі.

Наприклад, у Японії компанія прийняла вже понад 22 тисяч замовлень на новинку. Більш того — схоже, попит на новий Ленд Крузер 300 на старті продажів перевищив виробничі можливості Тойоти. 

Це створює передумови для ажіотажу та спекулятивних перепродажів клієнтами вже куплених автомобілів за завищеною ціною. У підсумку, за інформацією японських ЗМІ, компанія на домашньому ринку пішла на неординарний крок: покупців "трьохсотки" зобовʼязують підписувати угоду, що забороняє перепродавати свої машини третім особам.

Японське видання Creative311 повідомляє, що місцевий підрозділ Тойоти вимагає від кожного покупця Land Cruiser 300 підписання угоди про те, що придбаний автомобіль не буде перепроданий. У документі немає конкретного терміну дії заборони, хоча неофіційно він, за даними журналістів видання, становить один рік.

Причина обмежень зрозуміла: Тойота не бажає, щоб спекуляції з перепродажами Ленд Крузера 300 привели до іміджевих втрат і кинули тінь на репутацію компанії.

Тим більше, що в компанії і без того є невирішені маркетингові питання. Toyota раніше вже зіткнулася з проблемами, повʼязаними з тим, що автомобілі марки користуються підвищеним попитом у терористичних формувань на Близькому Сході. Дійшло до того, що Мінфін США запитував у виробника інформацію про кількість автомобілів, так чи інакше проданих екстремістам.

Повертаючись до Ленд Крузера 300, слід зазначити, що Toyota тимчасово призупинила прийом додаткових попередніх замовлень на новинку до тих пір, поки не буде задоволений первинний попит.

В угоді зазначено, що Toyota боротиметься з тими недобросовісними покупцями — приватними особами та компаніями, які замовлять Ленд Крузер 300 з метою подальшого перепродажу у кількох дилерів. Щоб перешкодити цьому, компанія буде проводити перехресні перевірки записів про продаж "трьохсоток" у дилерів із кожної префектури (адміністративна одиниця в Японії).

Що буде, якщо покупці діятимуть усупереч підписаній угоді? Тоді компанія застосує санкції до дилера (які саме, не повідомляється), а самі покупці потраплять у довічний "чорний" список, що зробить для них неможливим здійснювати будь-які угоди з Toyota в майбутньому.

Раніше повідомлялося, що Toyota розробляє потужний водневий двигун для участі у перегонах на витривалість

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: focus.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!