RSS
Новости
30 июля 2021, 10:18
Мексиканці розробили п'ятиповерхові «зелені» будинки з сонячними панелями, розділенням стічних вод і компостуванням
Мексиканські архітектори розробили п’ятиповерхові «зелені» будинки з сонячними панелями, розділенням стічних вод і компостуванням.

Living the Noom представила компанія Sanzpont Arquitectura.

Група з 4-поверхових будинків унікальної трикутної форми з вертикальними бамбуковими каналами і вертикальним лісом, що росте на зовнішньому фасаді будівлі. Нарешті, структура завершується терасою на п'ятому поверсі з сонячними панелями для збору енергії та міським садом, де жителі можуть вирощувати собі їжу.

Проект об'єднує біокліматичні та стійкі стратегії, такі як збирання дощової води, відокремлення стічних вод, водно-болотні угіддя для очищення сірої води, біопереробники, зона компосту і, зокрема, вертикальний ліс зовні кожної будівлі, який крім зелені, також фільтрує/очищує повітря, що надходить у будинок, і допомагає знизити температуру у будинку - явище, відоме як ефект теплового острова.

Дизайн Living In the Noom заснований на трьох основних принципах - благополуччя, стійкості і гнучкості.

Володар безлічі архітектурних нагород, проект Noom спрямований на створення спільноти людей, орієнтований на їх індивідуальні потреби. Це означало візуалізацію всього проекту як чогось багатогранного, а не просто будівлі, зробленої з ящиків, які б «містили» своїх мешканців.

Крім надання жителям Noom екологічного будинку для життя, проект забезпечує зеленню (70% площі проекту покрито садами - будівлі займають всього 30% від загальної площі), а також має центри омолодження, зони для медитацій, парки, басейни, центри мистецтва і навіть органічний сад для здорового харчування.

Noom складається з 3 будівель по 5 поверхів кожне. Квартири на кожному поверсі площею 60 і 120 квадратних метрів з 1, 2 або 3 спальнями. Унікальне планування дозволяє кожній кімнаті мати доступ до достатньої кількості непрямого сонячного світла.

Дизайн будинку також сприяє природній вентиляції для оновлення повітря у приміщенні і забезпечення оптимального рівня комфорту. «Унікальне планування допомагає знизити споживання енергії на освітленні та кондиціонуванні повітря на 85%, - говорять архітектори Sanzpont. - Сонячні панелі на даху і високоефективна світлодіодна система штучного освітлення забезпечують живлення будівель у нічний час».

"Living In The Noom" - платиновий переможець премії A 'Design Award за 2021 рік.

Раніше ЕлектроВісті писали, що HPS Home Power Solutions GmbH оголосила про початок співпраці з домобудівною компанією Wohnwerke GmbH, яка буде пропонувати своїм клієнтам Picea в якості стандартного обладнання для індивідуальних житлових будинків. Демонстраційний будинок буде побудований в Асперглен-Рудерсберг недалеко від Штутгарта.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ecotown.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!