RSS
Новости
30 июля 2021, 10:50
Chevron створить новий підрозділ, орієнтований на екологічно чисту енергію
Американський енергетичний гігант Chevron оголосив про створення нового бізнес-підрозділу, орієнтованого на розробку нових технологій, таких як вловлювання вуглецю і виробництво водню.

Президентом підрозділу Chevron New Energies стане 49-річний Джефф Густавсон, він офіційно вступить на посаду 2 серпня. Наразі Густавсон є віцепрезидент з розвідки і видобутку в Північній Америці і опікується операціями Chevron в Пермському басейні, нафтовому серці США.

«Початковий фокус Chevron New Energies буде зосереджений на можливості комерціалізації водневих технологій, уловлювання вуглецю і підтримки безперервного зростання виробництва біопалива», – заявили в компанії.

Густавсон буде підпорядковуватися безпосередньо генеральному директору Chevron Майку Вірту. Компанія заявила, що планує надати більш детальну інформацію про новий бізнес-підрозділ на зустрічі з інвесторами 14 вересня.

На відміну від деяких європейських енергетичних концернів, Chevron і Exxon відмовилися обіцяти вуглецеву нейтральність, попри тиск з боку інвесторів.

Раніше ЕлектроВісті писали, що нафтогазовий гігант Eni зобов'язується досягти «повної вуглецевої нейтральності» до 2050 року.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ecotown.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое