RSS
Новости
30 июля 2021, 11:22
KPMG розроблятиме Енергетичну стратегію України 2050
Аудиторська компанія KPMG, що входить до Великої четвірки підприємств, що надають аудиторські та консультаційні послуги, працюватиме над розробкою Енергетичної стратегії України 2050, яка охоплюватиме декарбонізацію, енергетичні ринки, інвестиційний клімат та забезпечення потреб населення.

Про це повідомив прес-центр компанії.

«Впродовж 9 місяців проєктна команда експертів з практики енергетики та природних ресурсів і практики стратегії та операційних покращень KPMG в Україні працюватиме над розробкою довгострокової стратегії розвитку енергетичного сектора», - йдеться в повідомленні.

Як зазначили в KPMG, компанію було обрано для розроблення стратегії в ході консультації з Урядом Великої Британії, який був залучений до обговорення Міністерством енергетики України.

Замовниками цього проекту є Міністерство економіки та Міністерство енергетики.

«Ми дуже пишаємося тим, що KPMG в Україні стає учасником розробки важливого для країни стратегічного документу, – коментує Андрій Тимошенко, директор, керівник практики стратегії та операційних покращень KPMG в Україні.

Зокрема, в компанії зазначили, що тенденції, що були окреслені в стратегії на 2035р, яка була розроблена в 2017р, змінилися.

«Ми вважаємо, що перегляд енергетичної стратегії України є доречним та своєчасним та раді долучитися до цього процесу», - додали в KPMG.

Раніше прем'єр-міністр України Денис Шмигаль під час засідання Антикризового енергетичного штабу заявив, що цієї зими необхідно довести здатність енергетичної системи України бути приєднаною до європейської мережі ENTSO-E.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: expro.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!