RSS
Новости
30 июля 2021, 12:59
Нафтогазовий концерн Total поставлятиме ВДЕ-електроенергію для Amazon
Нафтогазовий концерн TotalEnergies (до недавнього часу - Total), який збирається стати до 2030 року володарем 100 ГВт потужностей ВДЕ і однією з найбільших електроенергетичних компаній світу, розгорнув небувалу активність в області продажу ВДЕ-електроенергії. Буквально пару днів назад французькі нафтовики уклали договір купівлі-продажу вітрової електроенергії з Air Liquide, а 29 липня Total повідомив про «стратегічну співпрацю» з гігантом Інтернет-торгівлі Amazon.

У заяві говориться, що TotalEnergies сприятиме прагненню Amazon забезпечити свої операції 100% відновлюваної енергії, а Amazon допоможе TotalEnergies прискорити цифрову трансформацію.

В червні поточного року портфель проектів ВДЕ корпорації Amazon досяг 10 ГВт, і вона стала найбільшим корпоративним покупцем зеленої електроенергії у світі.

Amazon недавно поставила перед собою мету забезпечити 100% операцій компанії за рахунок відновлюваних джерел енергії до 2025 року - на п'ять років раніше своєї первісної мети.

Нова угода (PPA) з TotalEnergies є черговим кроком до цієї нової мети.

Обсяг договору становить 474 МВт відновлюваної потужності в США та Європі. Крім того, партнери розраховують розширити свою співпрацю на Близькому Сході та в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні.

«TotalEnergies глибоко віддана скороченню викидів вуглекислого газу від своєї діяльності та підтримує своїх клієнтів в тому, щоб робити те ж саме по всьому світу. Підписуючи цю угоду, ми пишаємося тим, що починаємо цю ключову співпрацю з Amazon та супроводжуємо їх на шляху до вуглецевої нейтральності », - заявив Стефан Мішель, президент по газу, відновлюваним джерелам енергії та енергії в TotalEnergies.

Нагадаємо, що TotalEnergies через свою афільовану збутову компанію Lampiris підписала прямий договір купівлі-продажу електроенергії (PPA) з компанією Air Liquide. TotalEnergies поставлятиме їй 50 ГВт * год відновлюваної електроенергії в рік протягом 15 років. Air Liquide використовуватиме цю відновлювану енергію для постачання деяких своїх підприємств з виробництва промислового та медичного газу в Бельгії.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: renen.ru
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое