RSS
Новости
6 августа 2021, 10:17
LG шукає нових постачальників поруч з новими заводами по виробництву акумуляторів у США
LG Energy Solutions, виробник акумуляторів для електромобілів, працює над тим, щоб переконати деяких зі своїх найбільших постачальників побудувати об'єкти поруч з двома новими заводами в США, які компанія планує відкрити до 2025 року.

Президент LG Energy Solution Michigan Деніз Грей сказав, що наявність постачальників літію та інших матеріалів поруч з заводами з виробництва акумуляторів допоможе компанії своєчасно доставляти елементи, модулі або повні комплекти.

«Коли ми говоримо про розширення потужностей LG в США, ми також говоримо про залучення сюди наших постачальників», - сказав Грей. - Ці переговори тривають. Ми шукаємо місця, де з'явилося б більше технопарків. Ми намагаємося залучити до нас більше постачальників на території США».

LG будує один новий завод в Лордстауні, штат Огайо, і ще один в Спрінг-Хіллі, штат Теннесі, для постачання General Motors у партнерстві з GM.

«Ми також працюємо з компаніями за межами США, щоб гарантувати, що ми зможемо постачати цю сировину та обробку, щоб в повній конфіденційності ми могли поговорити з нашими клієнтами і сказати: Так, ми зможемо надати вам акумуляторну батарею, модуль або пакет, - сказав Грей. - У цій галузі має бути багато роботи, але нас надихає підтримка та наполегливі зусилля уряду щодо налагодження ланцюжка поставок».

Створення надійного ланцюжка поставок акумуляторів в Північній Америці - лише частина завдання, що стоїть перед галуззю при переході від автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння до електромобілів.

Компоненти електромобілів, такі як електродвигуни, силова електроніка і програмне забезпечення, а також водневе паливо - це інші області, в яких авторитетні постачальники і стартапи працюють над забезпеченням поставок.

Раніше ЕлектроВісті писали, що Hyundai та LG налагодять виробництво акумуляторів в Індонезії. Нове підприємство забезпечуватиме батареями 150 тисяч електромобілів Hyundai, Kia, Genesis і Ioniq в рік.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: speedme.ru
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое