RSS
Новости
13 августа 2021, 10:50
Новий електрокар Polestar 2 став доступний для замовлення в США
Компанія Polestar весною 2021 року представила доступні версії свого п'ятидверного хетчбека на електротязі, а також розкрила характеристики нової одномоторної версії та двомоторного виконання. Приховували лише ціни. Тепер, прогалини в даних про новинку закриті - Polestar 2 2022 можна замовити.

Найдоступніша одномоторна версія оцінюється від 45 900 доларів за актуальним курсом. Це на 14 000 доларів менше, ніж у нинішньої моделі, оціненої в 59 900 доларів. Моноприводна версія, що приводиться в рух єдиним 231-сильним мотором, здатна проїхати до 426 км.

Версія з двома електромоторами та повним приводом обійдеться покупцям от 49 900 доларів.Тут фантазію покупців практично нічого не обмежує, також він може дозамовити різні додаткові опції, які були стандартними для поточної моделі, а тепер пропонуються в додаткових пакетах.

Так, пакет Plus за 4 000 доларів пропонує новий тепловий насос, який може збільшити запас ходу до 10%. Pilot Pack за 3200 доларів додасть безліч систем допомоги водієві, а також додаткові функції безпеки, а Performance Pack за 5000 доларів включає модернізовану підвіску, гальма та інші колеса з особливим дизайном.

Раніше ЕлектроВісті писали, що компанія Volvo Car Group придбала додаткову частку Polestar, збільшивши свою участь у виробнику електромобілів, контрольованому материнською компанією Volvo, китайським автовиробником Geely, до 49,5%.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: speedme.ru
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!