RSS
Новости
13 августа, 11:24
У Берліні розробили вітроенергетичну систему вдвічі ефективнішу за традиційні вітряки
У Берліні розробили вітроенергетичну систему, що забезпечує вдвічі більший вихід при половинній вартості у порівнянні з традиційними вітряними турбінами з горизонтальною віссю.

Нову повітряну вітроенергетичну систему Awesome запропонувала компанія EnerKíte, яку очолюють піонери вітряної та повітряної індустрії/

Повітряні вітроенергетичні системи(airborne wind energy systems, AWES) на відміну від традиційних вітрових турбін, яким потрібен масивний фундамент і надійна основа для лопатей, складається з аеродинамічних конструкцій, які літають у небі і прикріплені до наземних генераторних станцій. Подібна портативність і низька вартість винаходу дозволять швидко і легко доставляти відновлювану електроенергію у віддалені або важкодоступні місця планети.

Вітроенергетична система Awesome використовує потужні і стійкі вітри високо у небі.

Наразі розроблений робочий прототип потужністю 30 кВт, який забезпечив найдовшу автономну роботу (72 години +) серед усіх гравців AWES у світі.

Запатентоване програмне забезпечення управління і конструкція машини роблять вітроенергетичну систему EnerKítes автономною, надійною і такою, що відповідає вимогам до відновлюваних джерел енергії навіть під час затишшя і вночі.

Проект SME Phase 2 спрямований на оптимізацію і перевірку EK200 потужністю 100 кВт у якості моделі виходу на комерційний ринок. Працюючи у тісній співпраці з комунальною компанією ENGIE, EnerKíte гарантує, що технологія буде вдосконалюватися, одночасно закріпивши шлях комерціалізації.

Раніше повідомлялось, що найбільший офісний комплекс Шотландії буде повністю живитись вітровою електроенергією.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ecotown.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!