RSS
Новости
13 августа 2021, 17:16
Deutsche Bahn розробить стратегію енергоефективності для "Укрзалізниці"
АТ "Укрзалізниця" уклало договір з німецьким консорціумом DB Engineering & Consulting GmbH, який буде надавати компанії консультаційні послуги в галузі підвищення енергоеффектівності.

За словами в.о. голови правління "Укрзалізниці" Олександра Камишина, результатом співпраці має стати підготовка інвестиційного плану енергоефективності та формування нової системи енергоменеджменту "Укрзалізниці". 

 Він додав, що "Укрзалізниця" повинна сформувати інвестиційний план енергоефективності відповідно до зобов'язань в рамках співпраці з Європейським банком реконструкції та розвитку щодо проекту електрифікації залізничного напрямку Долинська - Миколаїв - Колосіївка. 

Як зазначив Камишин, згідно з умовами договору, консультант DB Engineering & Consulting GmbH повинен протягом 1,5 років підготувати інвестиційний план енергоефективності з визначенням пріоритетних заходів. Крім того, будуть розроблені рекомендації та дорожня карта щодо отримання сертифікату ISO 50001 та представлена ​​система енергоменеджменту "Укрзалізниці". 

 У компанії уточнили, що для реалізації договору з консультантом DB спеціальний фонд акціонерів ЄБРР (СФА) погодився надати "Укрзалізниці" безповоротний грант в сумі близько 370 тис. євро, який повністю покриває суму оплати послуг консультанта. 

"Укрзалізниця" нагадала, що консорціум DB Engineering & Consulting GmbH визначено консультантом компанії за результатами тендерної закупівлі за правилами та процедурами ЄБРР. Технічне завдання на надання консультаційних послуг були розроблені ЄБРР спільно з фахівцями "Укрзалізниці".

Раніше повідомлялося, що "Укрзалізниця" і Deutsche Bahn підписали меморандум про взаєморозуміння

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: biz.censor.net.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!