RSS
Новости
13 августа 2021, 21:37
Morgan Stanley визнав Fisker електромобільним стартапом з найвищим рейтингом
Авторитетний аналітик з Уолл-стріт Адам Джонас з Morgan Stanley назвав компанію Хенріка Фіскера рідкісним електромобільнім стартапом, який може запустити свої автомобілі вчасно та збільшити вартість своїх акцій більш, ніж в два рази за рік.

Це призвело до подорожчання акцій Fisker Inc. майже на 20% за день, до $18,27. За прогнозами того ж Джонас, через 12 місяців вартість однієї акції стартапу складе $40, тобто на 122% більше нинішньої вартості.

Цікаво, що аналітики американського фінансового конгломерату не вважають обрану стартапом контрактну модель ведення бізнесу перешкодою фінансовому успіху. В Morgan Stanley її називають «лабораторією проектування та розробки електромобілів», а сам стартап – «архітектором споживчого досвіду».

Деякі спеціалісти «з вулиці» називають американський стартап Fisker Inc. «автомобільним Apple». Зосередивши всі зусилля на дизайні та призначених для користувача інтерфейсів, стартап повністю перейшов до укладання контрактів з виробниками автозапчастин, електроніки та сторонніми автовиробниками.

У лютому цього року компанія підписала договір з виробником електроніки Foxconn Technology Group. Також у стартапа підписаний контракт з виробником автозапчастин Magna International Inc., який до 2025 року випустить три автомобіля Fisker. Виробництво четвертої моделі стартапу до того ж році налагодить Foxconn.

У серпні Fisker відзвітував про менші квартальні збитки, ніж прогнозували на Уолл-стріт. Також компанія підтвердила, що у 2022 році запустить серійне виробництво своєї першої моделі – електричного кросовера Fisker Ocean. В топовій модифікації він проїзджатиме до 530 км без підзарядки. Мінімальний цінник електомобіля – $37 499.

Раніше повідомлялося, що Foxconn готова випускати по 250 тис. електромобілів на рік для стартапу Fisker

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: autogeek.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!