RSS
Новости
20 августа 2021, 10:07
До 2035 року частка сонячної енерегії може вирости до 40% у США - меморандум Міністерства енергетики
Міністерство енергетики США опублікувало меморандум про перспективи розвитку сонячної енергетики в країні. У документі наголошується, що сонячна енергетика є найбільш швидкозростаючим сектором енергетики в Штатах: її потужність зросла з 2,5 ГВт (постійного струму) в 2010 році до 100 ГВт в 2021 році.

В рамках стратегії декарбонізації електроенергетики, проголошеної нинішньою адміністрацією, планується, що сонячна енергія буде забезпечувати більш ніж 40% споживання електроенергії. Зараз частка сонячної енергії становить всього 3%. Реалізувати ціль уряд США прагне до 2035 року. 

Також до 2035 року Білий Дім планує повністю виключити вугілля у виробництві електроенергії. Адміністрація вважає, що сонячна енергія відіграє важливу роль в досягненні цієї мети поряд з іншими технологіями, такими як наземна і морська вітроенергетика, зелений водень, геотермальна та ядерна енергетика.

Згідно з аналізом Національної лабораторії відновлюваної енергії (NREL), щоб зробити енергетичний сектор вуглецево-нейтральним, «розвиток сонячної енергетики до 2030 року необхідно прискорити в 3-4 рази в порівнянні з нинішніми темпами». 

У документі Міністерства енергетики відзначається, що до 2035 року в сонячному секторі США працюватимуть від 500000 до 1500000 осіб, які будуть займати «якісні робочі місця з високими стандартами праці».

Сонячна енергетика США розвивається швидко навіть під час пандемії. Уже в червні 2021 року встановлювали стільки ж сонячних панелей, скільки до 2020 року. Аналітики прогнозують, що їх загальна потужність скоро перевищить 19 ГВт, а на кінці 2019 року цей показник дорівнював 13 ГВт. За даними досліджень, протягом наступних 10 років загальний обсяг потужності сонячних панелей може зрости в 4 рази. 

Активність галузі в пандемію обумовлена ​​додатковим податковим вирахуванням на інвестиції в зелену енергетику, який покриває 26% витрат, пов'язаних із сонячною енергією для всіх побутових і комерційних споживачів. Після 2023 року податкова пільга знизиться до 10% для комерційних установників і більше не буде діяти для домашніх господарств. Таким чином, в найближчі місяці продажі сонячних панелей, ймовірно, зростуть ще більше, оскільки покупці будуть гнатися за знижкою, поки вона ще є.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: renen.ru
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!