RSS
Новости
20 августа 2021, 10:59
Судно Maersk стане першим у світі контейнеровозом з нульовим викидом вуглецю
Найбільша в світі контейнерна судноплавна компанія Maersk в 2023 році створить контейнерне судно з нульовим викидом вуглецю.

Компанія European Energy та її дочірнє підприємство REintegrate створять установку з виробництва метанолу, який буде використовуватися судном Maersk як вуглецево-нейтральне джерело енергії.

Планується, що завод буде виробляти для Maersk близько десяти тисяч тонн метанолу щороку. Паливо створюватимуть з використанням відновлюваних джерел енергії та вуглекислого газу біогенного (природного) походження.

За даними Міжнародного енергетичного агентства, в 2019 році частка міжнародного судноплавства у загальному викиді вуглекислого газу складала 2%.

У квітні група компаній «Транспорт і навколишня середа» зі штаб-квартирою у Брюсселі опублікувала звіт про декарбонізацію судоходства. Дослідники підкреслили важливість використання екологічно чистого палива у майбутньому. «Для повної декарбонізації сектора судноплавства потрібне нове джерело стійкого та відновлювального палива» - зазначено у досліджені.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: bb.lv
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое