RSS
Новости
20 августа 2021, 12:52
Запорізька АЕС відвантажила першу партію медичного кисню
Азотно-киснева станція (АКС) №2 Запорізької АЕС відправила 70 балонів до Оріхівської лікарні у Запорізькій області.

Прес-служба станції також повідомила в п'ятницю, що наступну партію буде відправлено до Великоновосілківської лікарні (Донецька обл.), опрацьовується заявка з Мелітополя.

У прес-службі зазначають, що виробництво медичного кисню дасть змогу врятувати людські життя, допоможе державі подолати наслідки пандемії коронавірусу.

"АКС №2 Запорізької АЕС виробляє високоякісний кисень, який повністю відповідає вимогам, які висувають до нього як до лікарського препарату. Якість кисню контролює контрактна лабораторія. Після отримання необхідного дозволу цим процесом займатиметьсяся водно-радіохімічна лабораторія ВП ЗАЕС", - йдеться в повідомленні.

«Процес виробництва знаходиться під постійним контролем. Ми перевіряємо кисень та виписуємо всі необхідні документи. Маємо можливість надавати свої балони або заправляти ті, що надходять з лікарень. Оріхівська лікарня вже отримала свій кисень для пацієнтів. Великоновосілківська лікарня готується заправляти кисень у власні балони», - прокоментувала відправку першої партії уповноважена з виробництва медичного кисню відділу технічного контролю Юлія Мельникова.

Запорізька АЕС - найбільша в Європі атомна станція за встановленою потужністю. Її шість енергоблоків ВВЕР-1000 побудовані за проектом В-320. Перший енергоблок було введено в експлуатацію в грудні 1984 року, шостий - у жовтні 1995 року.

Раніше повідомлялося, що на Запорізькій АЕС пройшла інспекція МАГАТЕ

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: interfax.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!