RSS
Новости
27 августа 2021, 09:36
Nissan та Audi планують припинити виробництво автомобілів з ДСВ до 2033 року
На цьому тижні компанії Nissan та Audi опублікували прес-релізи, у яких зазначили, що планують відмовитися від використання двигунів внутрішнього згоряння та перейти на електричні двигуни.

Як наголошується в прес-релізі, Nissan прагне до початку наступного десятиліття перевести на електротягу всі легкові моделі, що продаються на основних ринках в Японії, Китаї, США та Європі. Марка хоче осягнути ціль до 2030 року.

В свою чергу компанія Audi, що входить в концерн Volkswagen, раніше вже заявила про припинення розробки нових моделей двигунів внутрішнього згоряння. На цьому тижні команда оголосила про наміри повністю відмовитися від випуску ДВС до 2033 року. При цьому, гарантійні зобов'язання і сервісне обслуговування всіх машин з ДВС компанія збереже протягом усього терміну їх експлуатації. Для переходу Audi планує використати програмну платформу E3 2.0. До 2025 року вона буде встановлена в усіх автомобілях концерну Volkswagen, забезпечивши обмін даними між ними через хмарні сервіси, а також регулярне оновлення керуючого ПО.

Nissan Motor є одним з піонерів сегмента легкових електромобілів. Бестселлер Nissan Leaf з'явився на ринку еще у 2010 році. До появи Tesla Model 3 модель залишалася одним з найпопулярніших електрокарів. Фінансові труднощі завадили компанії розширити асортимент електричних машин, хоча Leaf встили оновити кілька разів. Тепер у компанії сподіваються на успіх нового електричного кросоверу Ariya.

Раніше стало відомо, що в Євросоюзі планують заборонити продавати автомобілі з двигунами внутрішнього згоряння. Заборона буде діяти в 27 країнах Євросоюзу з 2035 року. В результаті до кінця десятиліття загальні обсяги європейських парникових газів повинні зменшитися на 55% в порівнянні з рівнем 1990 року.

Нагадаємо, ЕлектроВісті писали, що Mazda працює над роторним двигуном на водні

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: 3dnews.ru
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!