RSS
Новости
27 августа 2021, 14:19
Президент підписав закон, який зобов’язує приватну генерацію торгувати по ДД на біржі
Президент України Володимир Зеленський 27 серпня підписав закон №3508-д, який спрямований на врегулювання кризових явищ на ринку природного газу та електричної енергії, та, зокрема, зобов’язує приватну генерацію виходити на торги за двосторонніми договорами на біржу та накладає обмеження на трейдерів та постачальників щодо продажу на ринку «на добу наперед» максимум 10% обсягів електроенергії купленої за двосторонніми угодами, виключно у генерації.

Відповідну інформацію опубліковано на порталі ВРУ.

Згідно з прийнятого закону, обмеження в 10% для продажу електроенергії трейдерами та постачальниками на РДН діятиме до 1 листопада поточного року, а приватна генерація маю виходити на електронні торги на РДД до 1 квітня 2022р.

Зокрема, законопроектом передбачено право ДП «Оператор ринку» організовувати та проводити електронні аукціони з купівлі-продажу електричної енергії за двосторонніми договорами.

Раніше повідомлялося, що Міністерство енергетики України розробляє законопроект про вихід всіх учасників ринку на електронні торги на біржах, що є єдиним стратегічним виходом з кризової ситуації в галузі.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: expro.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!