RSS
Новости
27 августа 2021, 20:28
Нова модель ПСО дозволить фінансувати всі програми "Енергоатому" і погашати його борги - глава компанії
НАЕК "Енергоатом" вважає нову модель ПСО на ринку електроенергії, яка набирає чинності з 1 жовтня нинішнього року, перспективною для компанії і розраховує на отримання близько 6 млрд грн щомісячного доходу від реалізації ресурсу.

"Ця модель ПСО дуже перспективна. Наші прогнози - ситуація буде стабільна, а прибуток у компанії достатній, щоб фінансувати всі наші програми і погашати борги. Поки тільки приблизні оцінки - наш щомісячний дохід від реалізації електроенергії складе близько 6 млрд грн", - зазначив глава компанії Петро Котин.

За його словами, це майже в два рази більше, ніж восени минулого року, коли дохід становив 3,5 млрд грн. 

"6 млрд грн доходу у нас було тільки в ті періоди, коли ми отримали від ДП "Гарантований покупець" ( "ГарПок") кредитні кошти НЕК "Укренерго" (всього 5 млрд грн) ", - зазначив глава" Енергоатому ". 

В той же час Котин підкреслив, що компанія побачить, наскільки позитивним буде результат, коли нова модель запрацює повністю. 

При цьому він уточнив, що зараз НАЕК відпрацьовує програму роботи з кредиторською заборгованістю, що становить близько 12 млрд грн, з урахуванням нової моделі ПСО. 

Разом з тим Котин вказав, що на швидкість розрахунків з кредиторами також будуть впливати і терміни погашення дебіторської заборгованості, що досягла показника в 20 млрд грн і суттєво перевищує кредиторську.

Раніше повідомлялося, що Міненерго розраховує запустити нову модель ПСО на ринку електроенергії для населення з 1 серпня

 

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: reform.energy
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое