RSS
Новости
27 августа 2021, 21:36
Audi представила стратегію «Vorsprung 2030»: з 2026 року всі нові моделі - тільки електромобілі, з 2033 року - повна відмова від ДВС
Рівно місяць тому, ряд авторитетних видань, включаючи Reuters, Süddeutsche Zeitung і Handelsblatt, розповіли про нову стратегію автовиробника Audi по переходу на електромобілі. Тепер керівництво німецької компанії офіційно підтвердило дану інформацію і розповіло більше подробиць програми.

Протягом останніх 50 років німецький автобренд використовував стратегію «Vorsprung durch Technik» ( «Перевага завдяки технологіям»), саме тому для нової програми обрали назву «Vorsprung 2030» ( «Перевага 2030»). 

В її рамках компанія зобов'язується з 2026 року випускати нові моделі виключно на повністю на електричній основі. При цьому для існуючих лінійок буде передбачена вельми поступова відмова від двигунів внутрішнього згоряння - останній ДВС компанія планує випустити в 2033 році. 

Протягом наступних 12 років Audi буде поступово знижувати обсяги виробництва моделей на основі бензинових / дизельних двигунів, але навіть після повного припинення виробництва продовжить проводити сервісне обслуговування таких автомобілів. 

Відповідно до отриманої раніше інформації, останнім ДВС-автомобілем бренду стане наступне покоління габаритного кроссовера Audi Q8, яке представлять в 2026 році. Лінійки седанів A і кросоверів Q будуть поступово переводитися на електричну платформу під час планового оновлення до наступного покоління.

Раніше повідомлялося, що Audi виводить на ринок електричний кросовер Q4 e-tron. У Європі продажі Audi Q4 e-tron стартують вже на початку цього літа.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: itc.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!