RSS
Новости
3 сентября, 16:36
Шведська SSAB буде поставляти безвуглецеву сталь для Mercedes-Benz
Шведська металургійна компанія SSAB уклала угоду про постачання безвуглецевої сталі, отриманої за допомогою технологій водневої металургії, німецькій автомобілебудівній корпорації Mercedes-Benz.

Поставки повинні початися у 2022 році. Mercedes-Benz планує використовувати цю продукцію для виготовлення прототипів деталей кузова. Раніше корпорація повідомляла, що до 2039 р забезпечить вуглецеву нейтральність по всьому виробничому ланцюжку при випуску легкових автомобілів.

SSAB отримує безвуглецевий метал на експериментальній установці HYBRIT, на якій проводиться відновлене залізо з використанням водню і відновлюваної енергії. Компанія планує впровадити цю технологію в промислових масштабах в 2026 року на комбінаті Oxelosund в Швеції, де замість доменної печі буде встановлена ​​електродугова піч.

Раніше повідомлялося, що Volvo буде використовувати сталь, вироблену без використання викопного палива

Шведська металургійна компанія SSAB, енергетичний концерн Vattenfall та гірничорудна компанія LKAB задумали проект HYBRIT (Hydrogen Breakthrough Ironmaking Technology) кілька років тому. В абревіатурі присутнє слово «водень». Йдеться про виробництво чавуну без використання викопного палива і без викидів парникових газів за допомогою зеленого водню.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ukrrudprom.com
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!