RSS
Новости
10 сентября 2021, 17:45
Полтаваобленерго оштрафували на 1,7 млн грн: НКРЕКП виявила безпрецедентні порушення
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг оштрафувала АТ «Полтаваобленерго» на 1,7 млн грн за численні порушення в роботі.

Рішення було ухвалено на засіданні НКРЕКП у четвер, 9 вересня, за результатами перевірки діяльності підприємства у 2019-2020 роках. 

Зокрема, в роботі компанії виявлено значну кількість порушень щодо надання послуг з приєднань споживачів електроенергії. Порушення стосуються як своєчасності надання послуг, так і укладання договорів з додатковими умовами до типової форми.

Голова правління АТ Руслан Стройний просив зняти питання з розгляду та переглянути рішення.

У відповідь голова НКРЕКП Валерій Тарасюк заявив, що Полтаваобленерго «на виду» у комісії, при чому не з найкращого боку. Він висловив сумнів, чи зможе Полтаваобленерго перейти на стимулююче тарифоутворення.

Членкиня НКРЕКП Ольга Бабій сказала, що перенесення питання про штраф не можливе, бо акт перевірки підприємства був 11 серпня і якщо перенести це питання, компанія отримаєте можливість його скасувати. Вона пояснила, чому така сума штрафу – 1,7 млн грн.

«В рамках перевірки Полтаваобленерго, яка проводилася спільно з СБУ, виявлені безпрецедентні порушення, яких не було в жодних інших операторів. А саме. До одних і тих заявників виставлялись різні вимоги щодо додаткових угод договорів. Ви грубо порушували правила приєднання. Ви до великої кількості споживачів, які виявляли бажання приєднатися, застосовували дискримінаційні дії. Ви не приєднували споживачів роками. Ви порушували порядок надання їм додаткових угод. Ви вводили їх в оману шляхом направлення їм додаткових угод: ви повідомляли комісії, що додаткову угоду направили, а фізично людина цю угоду отримувала через 9 місяців. Всі ці матеріали будуть спрямовані до Антимонопольного комітету з проханням розпочати розслідування щодо вашого товариства щодо такої неприпустимої поведінки вас як монополіста до великої кількості споживачів», – сказала Бабій.

Раніше повідомлялося, що НКРЕКП оштрафувала «Харківобленерго» на 170 тис грн за низку порушень

 

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: kosatka.media
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое