RSS
Новости
10 сентября, 19:22
Вулицями Ужгорода курсуватимуть десять вітчизняних електробусів “Електрон”
Десять електробусів «Електрон Е18» та стільки ж зарядних станцій місто придбає в рамках проєкту загальною вартістю 99 мільйонів гривень.

Вони поповнять міський електричний автопарк Ужгороду, формування якого почалося у 2018 році з перших десяти елекричних низькопідлогових автобусів «Електрон».

У серпні 2020 року «Укрексімбанк» профінансував закупівлю містом ще сімох автобусів «Електрон», які, як повідом на своїй сторінці у Facebook міський голова Ужгороду Богнад Андріїв, нещодавно прибули у міста. Ці автобуси вже більш зрічні та оснащені системою кондиціонування.

Новий проєкт закупівлі електробусів був схвалений у серпні 2021 року Міжвідомчою робочою групою з розгляду проєктів цільових екологічних (зелених) інвестицій в рамках Кіотського протоколу, створеною Міністерством захисту навколишнього середовища і природних ресурсів України. 

Він фінансується спільно міського та державного бюджетів – 40 млн грн виділило місто, 59 млн грн – безповоротна фінінсова допомога. Його реалізацію депутати Ужгородської міської ради схвали 3 серпня 2021 року.

Раніше повідомлялося, що у Білій Церкві презентували новий електробус Electron

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: autogeek.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!