RSS
Новости
17 сентября, 09:11
Заблоковані рахунки "Енергоатома", 10 мільярдів з бюджета для енергетики, завод акумуляторів нового типу - та інше за вчора
ЕлектроВісті вибрали для вас цікаві новини за вчора.

Суд заблокував рахунки «Енергоатома» через справу проти «Укрелектроват» від 2012 року

Виконавча служба за рішенням Шевченківського суду заблокувала рахунки ДП «НАЕК Енергоатом» через справу проти ЗАТ «Укрелектроват», відкриту в серпні 2012 року


На енергетичну сферу в бюджеті на наступний рік передбачено 10 мільярдів, - Мінфін

Витрати на енергетичну сферу в наступному році передбачаються на рівні 10 млрд грн, свідчить проект закону "Про Державний бюджет України на 2022 рік", затверджений урядом 15 вересня.


"ГарПок" уклав умови з "Енергоатомом" та "Укргідроенерго" для виконання ПСО за новою моделлю з 1 жовтня

Держпідприємство "Гарантований покупець" уклало угоди з НАЕК "Енергоатом" і ПрАТ "Укргідроенерго", необхідні для забезпечення населення доступною електроенергією в рамках нової моделі спецобов’язків, повідомило ДП.


Париж придбає 450 електробусів за 825 млн євро

Транспортне управління Парижа RATP замовило 450 повністю електричних автобусів, підписавши угоди з п'ятьма виробниками - Bluebus, Irizar, Iveco, Man і Solaris.


CATL інвестує понад $ 2 млрд в будівництво заводу акумуляторів нового типу в Китаї

Фірма CATL займає провідні позиції на ринку літієвих акумуляторів для  електрокарів. Китайська компанія у співпраці з партнерами має намір побудувати близько 20 нових підприємств, одне з них буде розташовано в провінції Цзянси. Бюджет проекту перевищить $ 2 млрд, завод буде випускати акумулятори нового типу.

 

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ЭлектроВести
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!