RSS
Новости
24 сентября 2021, 10:27
АТ "Турбоатом" змінило назву
Акціонерне товариство "Турбоатом" перейменували у акціонерне товариство "Українські енергетичні машини".

27 серпня на позачергових загальних зборах АТ "Турбоатом" прийняли рішення про його перейменування в АТ "Українські енергетичні машини" без зміни юридичної особи. Про це повідомили на сайті компанії.

Робота триває у звичному режимі, під головуванням генерального директора АТ "Українські енергетичні машини" Віктора Суботіна, склад дирекції та трудового колективу залишається без будь-яких змін.

Перейменування пов'язане з тим, що незабаром з компанією об'єднається АТ "Завод "Електроважмаш".

"Надалі ми будемо мати об'єднання підприємств "Завод "Електроважмаш" і "Турбоатом". Зараз завод "Електроважмаш "пройшов корпоратизацію (перетворення в акціонерне товариство) і готується до приєднання до "Турбоатома". У подальшому, коли два підприємства будуть працювати разом, у них буде одна загальна назва — "Українські енергетичні машини". Просто такий довгий процес . Спочатку була корпоратизація і "Завод "Електроважмаш" став акціонерним товариством. "Турбоатом" зараз став акціонерним товариством "Українські енергетичні машини". Тепер ми чекаємо завершення процесу і десь наприкінці жовтня — початку листопада "Завод "Електроважмаш" буде приєднано до "Турбоатома", — розповіла прессекретарка АТ "Українські енергетичні машини" Оксана Шаранова.

За її словами, після об'єднання турбіни і генератори буде робити одне підприємство.

"Це у нас такий буде турбінний комплекс. Раніше "Турбоатом" виготовляв турбіну, а "Електроважмаш" — генератор. Тепер ми будемо одним цілим підприємством. На практиці світовій практично скрізь турбіну і генератор робить одне підприємство", — пояснила Оксана Шаранова.

"Турбоатом" - єдиний в Україні виробник турбінного устаткування для гідро-, теплових й атомних електростанцій. Географія постачання підприємства охоплює 45 країн Європи, Азії, Америки та Африки. Завод завершив 2020 рік з чистим прибутком у розмірі 226,53 млн грн, що на 27,8% менше, ніж у 2019 році, чистий дохід скоротився майже вдвічі - до 1,47 млрд грн.

Завод "Електроважмаш" спеціалізується на виробництві потужних гідрогенераторів, турбогенераторів для ТЕС і АЕС, електродвигунів для приводів прокатних станів, шахтних підіймачів, тягового електрообладнання для залізничного та міського транспорту.


Нагадаємо, що "Турбоатом" має намір залучити 116 млн грн кредиту для рефінансування заборгованості "Електроважмашу"

 

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ukrrudprom.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое