RSS
Новости
24 сентября 2021, 12:04
Укренерго сертифікувало систему накопичення енергії на Запорізькій ТЕС
НЕК «Укренерго» збільшило сертифікований обсяг резервів підтримки частоти (РПЧ) та автоматичних резервів відновлення частоти (аРВЧ) Запорізької ТЕС, повідомляє пресслужба.

Зокрема, вперше в Україні надавати резерв підтримки частоти обсягом ±1 МВт зможе система накопичення енергії (СНЕ), встановлена на Запорізькій ТЕС. Випробування показали, що СНЕ відповідає вимогам до допоміжних послуг передбачених, Кодексом системи передачі.

 Решту додаткових обсягів було сертифіковано на енергоблоках №2 та №4 Запорізької ТЕС, а саме ±31 МВт РПЧ та ±65 МВт аРВЧ. У підсумку обсяги РПЧ, які Запорізька ТЕС зможе надати енергосистемі, зросли з ±32 МВт до ±63 МВт (з них ±1 МВт – СНЕ) та аРВЧ – з ±90 МВт до ±155 МВт. 

Збільшення сертифікованого обсягу саме РПЧ на ринку допоміжних послуг сприятиме підвищенню надійності енергосистеми України.

 У торговій зоні ОЕС України 18 електростанцій можуть надавати енергосистемі допоміжні послуги. Сумарний обсяг сертифікованих РПЧ складає ±270 МВт, аРВЧ – на завантаження або розвантаження 1714 МВт, з них симетричних – ±978 МВт, ручних РВЧ – на завантаження 4091 МВт і на розвантаження 4040 МВт, резервів заміщення (РЗ) – на завантаження або розвантаження 4840 МВт.

Раніше повідомлялося, що у Верховній Раді зареєстрували законопроєкт, який регулює системи зберігання енергії

 

 

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: kosatka.media
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!