RSS
Новости
1 октября 2021, 14:27
НКРЕКП переглянула рішення про попередню сертифікацію НЕК «Укренерго» після підпорядкування Міненерго
НКРЕКП 1 жовтня переглянула рішення про попередню сертифікацію оператора системи передачі ПрАТ «НЕК «Укренерго» після надання документів щодо зміни власника системи передачі та органу управління корпоративними правами держави у статутному капіталі, яким стало Міністерство енергетики.

Відповідне рішення прийняли на засіданні 1 жовтня.

«Регулятором було прийнято рішення 2 червня про попередню сертифікацію «Укренерго», але 2 вересня НЕК «Укренерго» повідомило про суттєві зміни в документації, що була подана для попереднього рішення, зокрема, це стосується зміни суб’єкту управління. Було прийнято розпорядження Кабміну, яке регламентувало передачу управління НЕК «Укренерго» від Міністерства фінансів до Міністерства енергетики…Були опрацьовані всі надані документи. Пропонується прийняти рішення щодо перегляду попереднього рішення про сертифікацію НЕК «Укренерго» та про надання оновленого рішення до Секретаріату Енергетичного Співтовариства для отримання висновку», - зазначали в НКРЕКП під час засідання.

Як зазначили в НКРЕКП Прийняте рішення щодо сертифікації НЕК «Укренерго» буде у встановленому порядку доведена до відома Секретаріату Енергетичного Співтовариства.

«Ми сподіваємося, що попередня сертифікація буде не далеко від остаточної сертифікації. Будемо сподіватися, що Енергетичне Співтовариство на підставі цього рішення максимально оперативно надасть свій висновок, що зможе надати можливість отримати сертифікованого оператора в енергетиці», - підкресли на засіданні член правління НЕК «Укренерго» Максим Юрков.

Раніше повідомлялося, що «Укренерго» та «Moldelectrica» провели тренування роботи в ізольованому режимі

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: expro.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое