RSS
Новости
8 октября 2021, 12:11
Google спільно зі шведським стартапом працює над трекером викидів СО2
Інженери Google спільно зі шведським стартапом Normative працюють над розробкою програмного забезпечення, що дозволяє компаніям підраховувати, скільки викидів CO2 відбувається через їх діяльність, повідомляє CNBC з посиланням на співзасновника Normative Крістіана Ронна.

Зараз Normative працює над створенням безплатної версії програмного забезпечення, яку планує представити напередодні кліматичної конференції ООН COP-26 на початку листопада.

Інженери Google приєдналися до роботи над створенням програми на основі pro bono - послуги, що надається добровільно і безплатно, для користі громади. Партнерів залучили на 6 місяців, починаючи з 1 жовтня. «Наша команда на цю мить налічує близько 50 осіб, тому ще 10 геніальних розробників зможуть значно скорегувати план роботи», - зазначив Ронн.

«Ми раді надати як фінансування, так і технічних фахівців, щоб допомогти Normative створити продукт, який зробить виміри більш доступними», - зазначила Джен Картер, глава відділу технологій та благодійності в Google.org - благодійному підрозділі Google. На початку цього року підрозділ виділив стартапу 1 млн євро.

Стартап Normative заснували сім років тому. За цей час компанія вже розробила програмне забезпечення, що оцінює вуглецевий слід компаній. Програма аналізує транзакції в системі бухгалтерського обліку, які охоплюють рахунки за електроенергію, відрядження співробітників, закупівлю сировини та багато інших незначних пунктів, які підприємства часто ігнорують.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: Green Deal
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое