RSS
Новости
8 октября 2021, 12:36
Виробництво АЕС зросте на 5,5 млрд кВт-год в осінньо-зимовий період
Обсяги виробництва електроенергії атомними станціями України в опалювальному сезоні 2021/22 виростуть на 5,5 млрд кВт-год в порівнянні з попереднім, повідомив міністр енергетики Герман Галущенко.

"В умовах високих цін на вуглеводні ми робимо ставку на АЕС. Буде працювати 14 з 15 енергоблоків. У порівнянні з попереднім ОЗП (осінньо-зимовий період) обсяги виробництва АЕС виростуть на 5,5 млрд кВт-год, що зменшує потребу у вугіллі орієнтовно на 3 млн тонн", - сказав він в під час "години запитань до Уряду" у Верховній Раді.

За словами міністра, оптимізовані графіки ремонтних кампаній дозволять збільшити в енергодефіцитний період ОЗП 2021/22 обсяги виробництва АЕС на 880 млн кВт-год, що еквівалентно економії 450 тис. тонн вугілля.

При цьому Галущенко зазначив, що зростання виробництва атомної е/е також обумовлений втратою 25% потужностей теплової генерації, а саме ТЕЦ, що працюють на газі.

За даними міністра, в жовтні 2021 року - березні 2022 року очікується витрата вугілля на рівні 15,3 млн тонн, з яких український видобуток складе близько 9 млн тонн, а вже законтрактовані обсяги імпорту - близько 4 млн тонн.

"Відповідно, протягом опалювального сезону очікуємо додаткові постачання близько 2 млн тонн вугілля", - додав Галущенко.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: reform.energy
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое