RSS
Новости
22 октября 2021, 10:41
В Японії вперше випробувана технологія уловлювання CO2 з вихлопних газів на судні
Команда Kawasaki Kisen Kaisha, Ltd. («K» Line) успішно провела експеримент з сепарування та уловлювання вуглекислого газу (CO2) з вихлопних газів, що виділяються з судна. Експеримент проведено на морському вуглевозі CORONA UTILITY.

Технологія була встановлена в рамках проєкту «CC-OCEAN» для перевірки системи уловлювання CO2 на борту за програмою «Дослідження та розробки для просування технологій морських ресурсів». Над програмою також працюють Mitsubishi Shipbuilding Co., Ltd. (Mitsubishi Shipbuilding) та японське класифікаційне товариство Nippon Kaiji Kyokai (ClassNK), повідомила пресслужба «K» Line.

Демонстраційний експеримент показав чистоту уловлювання CO2 у понад 99,9%, що відповідає прогнозним показникам.

На початку серпня 2021 року, після встановлення невеликого обладнання з уловлювання CO2, експерти Mitsubishi Shipbuilding перебували на борту судна, щоб управляти, обслуговувати цю установку та навчати екіпаж судна. Також вони проводили виміри та аналіз CO2, оцінювати працездатність системи.

З середини вересня екіпаж судна експлуатує, вимірює та обслуговує обладнання. На черзі оцінка безпеки та технічних характеристик обладнання уловлювання CO2, щоб провести дослідження для комерційного застосування технології.

Раніше повідомлялося, що фінська Neste заправить біопаливом рейси EasyJet

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: atomic-energy.ru
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое