RSS
Новости
22 октября 2021, 14:31
У Шотландії запрацювала найбільша в світі плавуча вітрова електростанція
Найбільша у світі плавуча вітряна електростанція повністю введена в експлуатацію та постачає «зелену» електроенергію до мереж Шотландії.

Вітропарк «Kincardine» має потужність 50 МВт розташована за 15 км від узбережжя Абердиншира, на глибині від 60 м до 80 м.

Проект складається з п'яти турбін Vestas V164-9.5 МВт та однієї турбіни V80-2 МВт, кожна з яких встановлена ​​на напівзаглибних платформах WindFloat, розроблених компанією Principle Power.

Kincardine - це найбільша у світі плавуча вітроелектростанція, яка використовує вітрогенератори з найбільшою потужністю, що встановлені на плавучих платформах.

Вітропарк буде генерувати понад 200 ГВт-год «зеленої» електроенергії на рік. Цього вдосталь для живлення понад 50 000 домогосподарств Шотландії.

Морська вітрова електростанція Kincardine показала, що найбільші та найсучасніші вітрові турбіни можна встановити на плавучих платформах у складних умовах Північного моря. Проект доводить, що плавучий вітер може зіграти життєво важливу роль у боротьбі зі зміною клімату не тільки в Шотландії та Великобританії, а й у всьому світі.

Раніше повідомлялося, що шотландці розробили фотоелектричні елементи, які перетворюють в електрику світло всередині приміщень

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ecotown.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!