RSS
Новости
22 октября 2021, 15:13
Понад 56 000 км: електромобіль Volkswagen ID.4 встановив світовий рекорд з дальності поїздки
За 97 днів електричний кросовер перетнув 48 штатів США та відвідав 628 дилерських центрів Volkswagen.

Відповідний запис внесено до Книги рекордів Гінесса 19 жовтня 2021 року. Офіційний представник Книги зустрічав електромобіль в штаб-квартирі американського підрозділу Volkswagen Group в Херндоні, штат Вірджинія. З цієї точки команда з двох чоловік – водія-далекобійника Райнера Зітлоу та фотографа Дерека Коллінза – стартувала 97 днів тому. Загальна протяжність заїзду, який проходив територією 48 штатів, перевищила 35 000 миль (56 327 км), що удвічі більше поперднього досягнення.

По дорозі команда відвідала 628 дилерських центрів Volkswagen у всіх 48 суміжних штатах, що стало свого роду перевіркою готовності зарядної мережі до масштабного переходу на електромобілі. Під час подорожі команда користувалася послугами зарядної мережі Electrify America, до моменту фінішу зробивши 208 зупинок для підзарядки.

«Було здорово поділитися своїм досвідом роботи з ID.4 з такою кількістю різних людей, в тому числі з співробітниками дилерських центрів. Встановлення рекорду – це не тільки свідчення надійності ID.4, а й фактична готовність національної інфраструктури зарядної мережі», – сказав Зітлоу.

Electrify America – найбільша в США відкрита мережа швидкої зарядки постійного струму з більш ніж 650 зарядними станціями і більш ніж 2800 швидкісними терміналами. До 2025 року компанія планує розширити мережу до понад 1800 зарядних станцій з більш ніж 10000 терміналами в США і Канаді.

Раніше повідомлялося, що Volkswagen побудує в Китаї завод з випуску тягових акумуляторів

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: autogeek.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое