RSS
Новости
22 октября 2021, 15:43
Рада створила умови для розвитку в Україні комбінованого виробництва тепла та електроенергії
Так, наявні теплогенеруючі об'єкти будуть перетворені у високоефективні установки комбінованого виробництва електричної енергії та теплової енергії.

Верховна Рада схвалила законопроект, який створює умови для розвитку в Україні високоефективної когенерації відповідно до положень Європейського Союзу.

Як передає кореспондент УНІАН, за прийняття законопроекту "Про комбіноване виробництво теплової та електричної енергії (когенерації) і використання скидного енергопотенціалу" (№4527) за основу проголосували 282 народних депутати при необхідному мінімумі у 226 голосів.

Під час подання законопроекту заступник міністра енергетики Юрій Власенко зазначив, що метою його розробки є узгодження положень чинного законодавства України з принципами та положеннями законодавства Європейського Союзу у сфері розвитку високоефективної когенерації.

"Ухвалення законопроекту створить умови для розвитку в Україні високоефективної когенерації відповідно до положень Європейського Союзу, перетворить наявні теплогенеруючі об'єкти на високоефективні установки комбінованого виробництва електричної енергії та теплової енергії. Також підвищить використання палива і зменшить використання ресурсів, зокрема газу, в суспільному виробництві", - сказав Власенко.

Для досягнення цієї мети та підвищення використання та екологічності палива проектом закону передбачено запровадження термінології у використанні високоефективної когенерації згідно з Директивами ЄС, проведення аналізу витрат високоефективної когенерації для теплогенеруючих об'єктів понад 200 МВт та встановлення кваліфікаційних показників.

Раніше повідомлялося, що Верховна Рада прийняла закон для розвитку ринку біогазу

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: unian.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!