RSS
Новости
22 октября 2021, 21:34
Кількість робочих місць у сфері ВДЕ зросте до 25 млн. до 2030 року
Кількість людей, які працюють у секторі відновлюваних джерел енергії у всьому світі, минулого року зросла до 12 мільйонів проти 11,5 мільйонів у 2019 році, згідно з новим звітом Міжнародного агентства з відновлюваних джерел енергії (IRENA) у співпраці з Міжнародною організацією праці (МОП).

Восьме видання “Відновлюваної енергії та робочих місць: щорічний огляд 2021 року” підтверджує, що COVID-19 спричинив затримки та порушення ланцюгів поставок, що впливало на робочі місця в різних країнах.

Робочі місця у сфері сонячної та вітрової енергії продовжували очолювати зростання у цьому секторі. Вони становили відповідно 4 млн та 1,25 млн робочих місць.

На Китай припадало 39% робочих місць у сфері ВДЕ у 2020 році, за ним йдуть Бразилія, Індія, США та країни-члени Європейського Союзу.

Багато інших країн також створюють робочі місця у секторі відновлюваних джерел енергії, серед них В’єтнам та Малайзія, які стали ключовими експортерами фотоелектрики; Індонезія та Колумбія, які мають великі сільськогосподарські ланцюжки поставок біопалива; і Мексики та Росії, де зростає вітрова енергія. У Африці на південь від Сахари «сонячні» робочі місця розширюються в різних країнах, таких як Нігерія, Того та Південна Африка.

У доповіді підкреслюється, що в результаті переходу на «зелену» енергетику більше робочих місць буде отримано, ніж втрачено, і наводиться сценарій: до 2030 року з’явиться близько 25 мільйонів нових робочих місць. До 2050 року IRENA прогнозує 43 мільйони працівників сектору відновлюваних джерел енергії.

Раніше повідомлялося, що за перше півріччя 2021 року загальна потужність об’єктів ВДЕ збільшилась на 8,3%

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ecotown.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!