RSS
Новости
29 октября 2021, 10:34
В Ізраїлі почнуть виготовляти важкі водневі бойові безпілотники
Ізраїльський виробник безпілотних літальних апаратів HevenDrones та американська компанія Plug Power, яка спеціалізується на водневих паливних елементах, підписали угоду про спільне виробництво важких водневих безпілотників.

Компанія Plug Power займається розробкою нових паливних елементів на основі своєї водневої системи ProGen, завдяки яким партнери розраховують збільшити час та дальність польоту бойових дронів нового покоління.

«Ми вважаємо, що поєднання нашої провідної технології паливних елементів разом із вражаючими технологіями безпілотних літальних апаратів, які розробляє HevenDrones, створює захоплюючий потенціал у цій галузі, що швидко росте», – зазначив керівник бізнес-підрозділу мобільних рішень електроживлення Plug Power Кейт Шмід.

«Ми раді об'єднати зусилля зі світовим лідером у галузі паливних елементів та вважаємо, що у поєднанні з нашими передовими технологіями у галузі важких безпілотних літальних апаратів ми можемо створити переконливе партнерство, яке виведе технології дронів на новий рівень», – сказав у свою чергу генеральний директор HevenDrones Бенціон Левінсон.

Компанія HevenDrones обрана міністерством оборони Ізраїлю для розробки парку безпілотних літальних апаратів на водневому паливі. 

Раніше повідомлялося, что угорська компанія Goldi Mobility представила новий безпілотник із водневим двигуном

 

 

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: glavcom.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое