RSS
Новости
29 октября 2021, 11:26
РГК підключить перший біометановий завод до мереж у середині 2022 року – стратегічний директор
Регіональна газова компанія планує під'єднати перший завод з виробництва біометану до газорозподільних мереж у середині наступного року, після проходження опалювального сезону. Про це розповів стратегічний директор РГК Станіслав Казда у кулуарах Українського газового форуму.

«Ми плануємо бути готовими до підключення заводу до середини наступного року. Поки що ми не знаємо, який саме біометановий завод вибрати з десяти, що розглядаються. Там є купа технічних моментів та фінансових обмежень, але я впевнений у тому, що хоча б один із них ми зможемо запустити. Технічно це можливо після завершення опалювального сезону», - сказав Казда.

Як повідомлялося, РГК та Біоенергетична асоціація України (БАУ) у травні підписали меморандум про взаєморозуміння та співпрацю для синхронізації процесів редизайну газорозподільної інфраструктури та виробництва біометану. У серпні оператори, які працюють під брендом РГК у трьох областях, отримали від БАУ пропозиції та технічні параметри для підключення до газорозподільних мереж біометанових заводів у рамках пілотного проєкту.

Раніше повідомлялося, що законопроєкт про розвиток виробництва біометану передали на підпис президенту

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: Green Deal
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое