RSS
Новости
29 октября 2021, 14:24
LONGi встановила новий світовий рекорд ефективності сонячних елементів HJT - 25,82%
Китайська компанія LONGi, найбільший виробник кремнієвих пластин та сонячних модулів у світі за підсумками 2020 року, повідомила про новий світовий рекорд ефективності своїх сонячних HJT (гетероструктурних) елементів формату М6 – 25,82%. Рекорд підтверджено Німецьким інститутом сонячної енергії (ISFH).

Попередній рекорд становив 25,26%, і він був встановлений також LONGi у червні поточного року.

"Дослідження та розробки в галузі технології сонячних елементів HJT є важливим напрямком для LONGi у її прагненні очолити глобальну енергетичну трансформацію за допомогою технологічних інновацій. Два світові рекорди, встановлені з інтервалом у п'ять місяців, наголошують на лідируючій позиції компанії в галузі інноваційних високоефективних технологій сонячних елементів та її бачення, спрямоване на забезпечення сталого та швидкого розвитку світової фотоелектричної індустрії», — наголошується в заяві китайського виробника.

За даними LONGi, щорічні інвестиції компанії в НДДКР становлять понад 5% її виручки від продажів, що дозволяє їй залишатися в авангарді інновацій та прогресивних технологій, постійно встановлюючи нові рекорди ефективності.

Раніше повідомлялося, що LONGi оголосила про три світові рекорди ефективності сонячних осередків TOPCon та HJT

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: renen.ru
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое