RSS
Новости
29 октября 2021, 15:10
АМКУ надав дозвіл Smart Holding на викуп акцій «Харківобленерго»
Антимонопольний комітет України надав дозвол компанії «Smart Holding» Вадима Новинського на придбання акцій АТ «Харківобленерго», що забезпечують 25% голосів у органі правління оператора системи розподілу.

Відповідне рішення було прийнято 28 жовтня.

«Надано дозвіл компанії «SMART HOLDING (CYPRUS) LTD» на придбання акцій акціонерного товариства «ХАРКІВОБЛЕНЕРГО» (м. Харків, Україна), що забезпечує перевищення 25 відсотків голосів у вищому органі управління товариства», - йдеться в повідомленні АМКУ.

Як повідомляли раніше в ExPro, АМКУ 22 липня скасував рішення про надання дозволу компанії «Smart Holding» на придбання акцій АТ «Харківобленерго», що забезпечують 25% голосів у органі правління оператора системи розподілу.

Як було зазначено, при прийнятті рішення 28 січня про надання дозволу на придбання частини акцій в «Харківобленерго» не було надано необхідних документів щодо підтвердження призначення та уповноваження представника компанії «Lovitia Investments Ltd» (нова назва компанії «Smart Holding (Cyprus) LTD») на представництво інтересів ОСР Харкова. В такому випадку АМКУ вважає, що вся інформація, подана в заяві компанії, є недостовірною.

Водночас, в «Smart Holding» повідомляли, що компанія виявила зловживання менеджменту «Харківобленерго» на 111,6 млн грн. Зловживання і нераціональне використання коштів було виявлено при тендерних закупівлях.

Раніше повідомлялося, що АМКУ скасував своє рішення про дозвіл Smart Holding купити 29,8% акцій "Харківобленерго"

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: expro.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое