RSS
Новости
5 ноября 2021, 12:27
Електромобілі Tesla Model 3 та Model Y у США вкотре подорожчали на 1000 доларів
З весни 2021 року підвищення роздрібних цін на електромобілі Tesla американського збирання відбувалося до двох разів на місяць. Листопад тільки розпочався, але компанія вже підняла роздрібні ціни для американських покупців Model 3 та Model Y на 1000 доларів за всіма пропонованими комплектаціями. Це вже забезпечило подорожчання найдоступнішої Tesla на 20% з початку цього року.

Колишні хвилі підвищення цін в окремих випадках оминали середню комплектацію Tesla Model 3, запропоновану в США з повним приводом, але цього разу на тисячу доларів США зросла і її вартість. Молодша комплектація Standard Range Plus подорожчала з 43 990 до 44 990 доларів, середня Long Range AWD - з 49 990 до 50 990 доларів, а старша Performance зросла в ціні з 57 990 до 58 990 доларів. Найдоступніший електромобіль марки на американському ринку подорожчав з початку року на 21%.

У гамі Tesla Model 3 і Model Y, що випускаються в США, одночасно з'явився новий колір Midnight Silver Metallic, за який доплачувати не потрібно. Другий безплатний варіант фарбування – це перлово-білий перламутр. Натомість за чорний варіант забарвлення покупець тепер має віддати на 500 доларів більше, ніж минулого місяця.

На відміну від Китаю, у США компанія пропонує лише дві комплектації кросоверів Tesla Model Y, і на цьому тижні вони обидві подорожчали на тисячу доларів: до 57 990 та 62 990 доларів відповідно. Колірна гама змінилася, так само як у випадку з Tesla Model 3. Терміни доставлення замовлених електромобілів теж змінюються чи не щодня. Базовий варіант Tesla Model 3 клієнт зі США повинен чекати до червня, а ось обидві старші комплектації можна отримати до грудня. У випадку з кросовером Tesla Model Y старшу версію доведеться чекати до січня.

Раніше повідомлялося, що Ford почали продавати електродвигуни, за допомогою яких можна зробити з машини електрокар

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: 3dnews.ru
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!